Beşiktaş’ta Serdal Adalı’dan dev adımlar!

Başkan adayı Serdal Adalı pazar günü gerçekleşecek genel kurul öncesi hedeflerini, “Beşiktaş Master Plan” toplantısında anlattı. Projelerini tek tek paylaşan Adalı, gayrimenkul anlaşmasından 200 milyon euro (6,3 milyar lira) gelir beklediklerini aktardı:

– Borçsuz bir Beşiktaş istiyorsak çok önemli işler yapmalıyız. Stat kapasitesini 9 bin 836 bilet daha satılacak biçimde artırmak istiyoruz. Böylece stadımızdaki atmosferi ve geliri önemli ölçüde artırmış olacağız. Kimsenin de stadımızı bazı organizasyonların dışında tutma bahanesi kalmayacak.

– Nevzat Demir Tesisleri’nde 88 bin metrekare alana ek olarak aynı ölçülerde alanı daha tesis bünyesine dahil edeceğiz. Bu proje ile hem camiamıza yeni bir tesis kazandırmış olacağız, hem gençlerimizi yetiştireceğiz, hem de en önemli değerlerimizden Serpil Hamdi Tüzün Hocamızın yaşatacağız.

– Fulya’da anlaşması sağlanan alanda 12 bin metrekarelik Şan Ökten Amatör Branşlar Merkezini kurarak amatör branşları bir araya toplayacağız. Dünyada yaşanan teknolojik dönüşümün gerisinde kalamayız. Sporcularımızın gelişimi için layık oldukları standartları kendilerine sağlayacağız.

– Akatlar Spor Kompleksi Dönüşüm Projesi kapsamında salonu 30 bin metrekare ve 12 bin seyirci kapasitesine çıkaracağız. GAİN Medya ana sponsorluğunda, gerekli izinlerin alınmasını takiben, Akatlar Spor Kompleksi dönüşüm projesini hayata geçirmek üzere hazır durumdayız.

– İstanbul Havaalanı’na 10 dakika uzaklıkta yaşam kent projesini hayata geçireceğiz. Beşiktaş Gayrimenkul Projesi ile yaklaşık 200 milyon euro gelir hedefliyoruz. Bu projeyi yaklaşık 4 yılda tamamlayacağız. Beşiktaş için gün ayağa kalkma günüdür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir